Під Полтавою народилася дівчинка з рідкісним захворюванням: батьки її покинули (фото)

 ICTV

Під Полтавою батьки відмовилися від новонародженої доньки, яка з'явилася на світ з рідкісним генетичним захворюванням - синдромом Ноя-Лаксової. Дівчинка залишилася в дитячій клініці Кременчука під наглядом лікарів і небайдужих людей. Малечі лише три місяці, і медики дуже полюбили дитину.

Дівчинку назвали Саша, вона активна і мила, дуже любить купатися.

Як розповідають медики, догляд за нею майже як за звичайною новонародженою дитиною, але особливої уваги вимагає шкіра - її обробляють щонайменше 4 рази на добу. Річ у тому, що при синдромі Ноя-Лаксової шкіра у людини весь час відлущується.

Для Саші Авраменко постійно потрібні ліки, причому не дешеві. Лікарі звернулися за допомогою до благодійників та волонтерів, які за кілька днів зібрали близько 30 тисяч гривень.

У БФ Helpgroup кажуть, що зараз дитина знаходиться в реанімаційному відділенні. Стан дівчинки поки не має позитивної динаміки.

"Проте ми можемо це змінити. Життя Саші зараз у наших з вами руках!!" - йдеться в повідомленні Фонду у Facebook.

Благодійники також провели консультації з лікарями з Києва та Ізраїлю, і фахівці схвалили нинішнє лікування дівчинки. Далі все залежатиме від організму малечі.

Зазначається, що лікування потребує тривалого часу і певних витрат. Щомісяця потрібно майже 40 тисяч гривень на одні тільки препарати для шкіри.

Раніше повідомляли, що у елітному пологовому будинку в Києві батьки відмовилися від дитини.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення