У Рівненській області 20 липня сталася надзвичайна подія. Про це повідомляє паблік "Perepichka News".
Зазначається, що на заводі "Рівнеазот" стався вибух на виробництві азотної кислоти. Місцевим жителям радять закрити вікна і не виходити на вулицю без потреби.
Згодом з'явилася інформація про те, що причин для паніки немає. Під час інциденту ніхто не постраждав.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55