Біля офісу телеканалу "НАШ" 4 лютого відбувається акція націоналістів під назвою "Доб'ємо гнид" з вимогою закрити цей телеканал. Члени націоналістичної організації зробили спробу штурму будівлі. Згодом ситуація нормалізувалася.
Про це повідомляє Pavlovsky News.
Тут зібралася велика кількість правоохоронців, журналістів, а також протестувальників. Було кілька бійок, але згодом протестувальники пішли.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55