У неділю поблизу Волновахи Донецької області загинули троє українських військових. Про це повідомив боєць 72-ї бригади.
Також, за його словами, одного бійця поранено. Подробиць військові не повідомили. Нагадаємо, за даними штабу, минула доба на Донбасі була без втрат. Однак було зафіксовано 71 порушення режиму тиші з боку бойовиків, у тому числі - з важкого озброєння.
Всього за вчорашню добу окупанти випустили по позиціях військових понад 160 мін різних калібрів.
Найнапруженіша обстановка зберігається в Зайцевому, Майорську, Пісках і Красногорівці. Бойовики відкривають вогонь і вдень, і вночі. Загалом спокійних ділянок на лінії зіткнення на Донецькому напрямку немає
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55