Терористи пробралися до передових позицій українських військових під Зайцевим на Донеччині і зав'язали бій. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний опір", народний депутат Дмитро Тимчук.
"Отримавши гідну відсіч окупанти змушені були відійти на вихідні позиції, застосувавши для прикриття 82-х мм міномети і зенітні установки 23-2", — розповів він.
Нагадаємо, під кінець минулої доби бойовики на Донбасі встановили новий післяноворічний рекорд: зафіксовано 70 випадків порушення режиму "тиші". Навіть після опівночі, коли почав діяти новий режим повної "тиші", терористи не припинили своїх провокацій
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55