Під Запоріжжям знайшли мертвим доктора наук

У Запорізькій області через чотири місяці після зникнення знайшли тіло вченого Муц Луай Файсали. Він був викладачем в інженерному інституті при ЗНУ. Файсала читав лекції запорізьким студентам про менеджмент і адміністрування, а також викладав техніку адміністративної діяльності. Інформація про його смерть в неділю, 21 березня, з'явилася на офіційній сторінці Арабської діаспори у Facebook.

Про його зникнення стало відомо ще чотири місяці тому. Весь цей час його намагалися знайти. Повідомлялося, що чоловік пообідав і вийшов з офісу, але додому так і не прийшов.

Через кілька днів після загадкового зникнення родичі і друзі почали дзвонити в поліцію. Оточення професора просило відгукнутися всіх людей, які могли бачити його після 10 листопада.

Співробітники правоохоронних органів повідомили, що тіло професора було знайдено в ніч на 20 березня 2021 року в лісосмузі за 15 кілометрів від обласного центру.

В арабській діаспорі Запорізької області повідомили, що тіло чоловіка впізнали. Але вважають, що варто дочекатися судмедекспертизи, щоб дізнатися дату і причину смерті професора.

Відомо, що Муц Луай Файсала протягом більш ніж двадцяти років займався з іноземними студентами.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення