Вдень 18 квітня у ЖК «Одеській бульвар» зграя підлітків з невідомих причин відлупцювала місцевого двірника. Про це повідомляє паблік "Київ оперативний".
"Зараз цю подію розслідують поліцейські", - йдеться у повідомленні.
У коментарях користувачі зазначають, що молодики довго ходили територією ЖК, намагаючись зайти до парадних. Консьєржки не пускали, двірник заступився за одну з них, після чого на нього напали.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55