Підозра главі КСУ: Офіс генпрокурора звернувся до Зеленського (відео)

Офіс генерального прокурора (ОГП) підозрює главу Конституційного суду України (КСУ) Олександра Тупицького в підкупі свідка, а також у завідомо неправдивих свідченнях. За неявку судді на допит ОГП направив клопотання про його відсторонення від посади президенту Володимиру Зеленському. Про це розповіла представниця пресслужби відомства Марина Хменко в ефірі каналу "Україна 24".

"З корисливих мотивів, в особистих інтересах колишнього голови Вищого господарського суду України вчинив (Тупицький. – Ред.) вплив на свідка у кримінальному провадженні шляхом підкупу, щоб він відмовився від дачі свідчень або надав неправдиві", – пояснила вона.

Також зазначається, що тричі протягом 2018-2019 років він надав слідчому управлінню спецрозслідувань ОГП неправдиві свідчення, поєднані зі штучним створенням доказів захисту у кримінальному провадженні щодо заволодіння новими активами ЗАТ "Зуївський енергомеханічний завод".

Повідомляється, що з часу відправлення повідомлення про підозру глава КС вважається підозрюваним у підкупі свідка, а також в завідомо неправдивих свідченнях свідка, тобто скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 386 і ч. 2 ст. 384 КК.

Нагадаємо, що глава Тупицький 28 грудня не з'явився в Офіс генерального прокурора для проведення процесуальних дій.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення