Підрив Кримського мосту: з’явились нові подробиці

Військовий експерт Олег Жданов розповів, що могло допомогти підірвати Кримський міст. Свою думку з цього приводу він висловив на YouTube-каналі.

За його словами, те, що на мосту виявився тільки 10-сантиметровий шар асфальту свідчить про крадіжку під час будівництва.

"Дуже багато поцупили. Має бути два шари по 10", - сказав Жданов.

Також експерт згадав про проведену спецоперацію, коли у мережу злили технічну документацію на Керченський міст.

"Хочу нагадати, що десь навесні була проведена якась спецоперація (про неї говорили в ЗМІ), була захоплена вся документація Кримського моста. І ми тоді ще говорили, що ми знаємо його всі особливості і знаємо його слабкі місця. Цілком можливо, що захоплення цієї документації допомогло тому, хто завдавав удару по цьому мосту. І удар був нанесений... мабуть, вибрали найбільш слабке в конструкційному відношенні місце", - припустив Жданов.

За даними британської розвідки, дві із чотирьох автомобільних смуг Кримського мосту повністю зруйновано на ділянці 250 метрів. Вантажівки та крупногабаритний транспорт не можуть пересуватися Кримським мостом після вчорашнього руйнування внаслідок вибухів. Вперше з 2018 року окупанти були змушені відновити поромну переправу.

Вибух на Кримському мості показали із супутників.

Раніше Жданов у своїх ефірах неодноразово говорив, що не потрібно обвалювати центральний проліт моста. За його словами, достатньо вдарити по стику моста і берега, або по якомусь іншому прольоту, який знаходиться близько до берега. Власне, так і було зроблено.

Нагадаємо, вранці 8 жовтня стало відомо про пожежу на Кримському мосту. У результаті підриву вантажівки на мосту загорілися цистерни з паливом, обвалилися два прольоти автомобільного полотна гілки. РосЗМІ пишуть, що після вибуху на Кримському мосту пошкоджено 1,3 кілометра залізничного полотна.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення