У Чернігові озброєні бандити під час пограбування поранили господаря будинку. Про це повідомили правоохоронці.
"Нападники - п’ятеро чоловіків у масках - серед ночі проникли до приватного помешкання де напали на господарів. Нападники погрожували подружжю пістолетом, а потім застосували зброю до господаря, вистреливши йому в ногу", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що грабіжники заволоділи грошима на суму близько 100 тисяч гривень, після чого зникли з місця скоєння злочину.
Поліція розпочала досудове розслідування за ст. 187 ККУ (розбій).
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55