Суд в Одесі залишив під вартою п'ятьох представників антимайдана.
"П'ять осіб залишили під вартою, один з них порізав собі вени в залі суду. За однією інформацією - це було заховане лезо, з іншого - шматок скла, поки точно не відомо", - повідомили в ефірі.
На цей раз суд прийняв рішення частково задовольнити клопотання прокуратури і залишити п'ятьох обвинувачених, які перебувають в СІЗО під вартою, без можливості внесення застави.
Почувши це рішення один з підсудних порізав собі вени, прибулі на місце лікарі надали йому медичну допомогу
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22