На Київщині бандити атакують домівки місцевих мешканців.
В одному з пабліків, з'явилася інформація щодо спроб проникнення у будинки. Також людей просять бути пильними і допомогати один одному.
"Прохання до жителів Віти-Поштової (район Глейків, Вишневої Київської та сусідніх вулиць) передивитись ваші камери відеонагляду ніч-ранок з 9 на 10 лютого і якщо виявите на них підозрі ситуації - повідомте про них наших поліцейських офіцерів громади. Прохання пов’язане з сьогоднішніми двома (не виключено, що їх могло бути й більше) спробами незаконного проникнення в будинки", - йдеться у повідомленні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55