Пілот вертольота Брайанта врятував десятки людей від смерті (відео)

З'явилися перші подробиці розслідування катастрофи вертольота, яка призвела до смерті легендарного бакетболіста "Лейкерс" Кобі Браянта та ще восьми осіб.

За інформацією агентства SportBox перед падінням вертоліт почав різко набирати висоту. Перед катастрофою пілот повідомив авіадиспетчерів, що хоче набрати висоту, щоб подолати шар високої хмарності.

У неділю, 26 січня, у 9:06 за місцевим часом (19:06 за Києвом) приватний вертоліт баскетболіста вилетів з аеропорту імені Джона Уейна, а перше повідомлення про його аварію з'явилося в службі 911 о 9:47.

За кілька хвилин до трагедії диспетчер закликав пілота набрати висоту, оскільки вертоліт знаходився "занадто низько для відстеження польоту". Через густий ранковий туман пілотові необхідна була допомога з землі. Він був попереджений про недостатню видимість у районі Бербанка, який знаходиться у північному передмісті Лос-Анджелеса, і отримав дозвіл на рух за вказаним маршрутом. Вертоліт пролетів на північ уздовж федеральної траси №5, а потім повернув на захід уздовж шосе Вентура.

Близько 9:40 пілот повернув на південний схід і набрав висоту більше 600 метрів над рівнем моря, після чого вертоліт почав падати, врізавшись у гірський схил на позначці 420 метрів. Швидкість повітряного судна в цей момент складала близько 300 км/год, а вертикальна швидкість падіння – 20 м/с.

Втім Ара Зобаян, пілот вертольота легендарного баскетболіста Кобі Брайанта, зумів врятувати від смерті десятки людей.

Як повідомляє телеканал WFAA під час аварії вертольота Зобаян в останній момент зміг відвести повітряне судно, що падало, від Глендейла - житлового передмістя Лос-Анджелеса. Дії пілота допомогли уникнути інших жертв у аварії, яка забрала життя дев'яти людей, що знаходилися на борту вертольота.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення