Після Маршу рівності у Києві побили одного учасника параду, зараз він перебуває у госпіталі з адвокатом.
Про це повідомила під час брифінгу представник департаменту маршу "КиївПрайд" Руслана Панухнік.
"Тільки один випадок після завершення маршу — хлопця побили, він зараз з нашими адвокатами у госпіталі, ми будемо намагатися йому допомогти, як зможемо", — зазначила Панухнік.
Вона додала, що за попередніми даними, у марші взяли участь близько 2 тисяч осіб. Організатори акції подякували правоохоронцям за безпеку.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55