​Після мітингу в окупованій Макіївці сталася пожежа (відео, фото)

 Informator

В окупованій Макіївці в другій половині дня 24 травня загорівся торговий павільйон на ринку в мікрорайоні Мирний. Про це повідомили місцеві жителі в соціальних мережах.

Вогонь швидко поширився на кілька павільйонів, розташованих поруч. На місце події прибули пожежні розрахунки "МНС ДНР". Осередок загоряння було локалізовано і усунуто.

Вогнем знищені внутрішня пластикова обшивка і утеплювач, металопластикові двері, чотири металопластикових ролети, торговельне та холодильне обладнання, торгова продукція. Пошкоджені покрівля та внутрішня обшивка. В результаті пожежі постраждала одна людина: з гострим отруєнням продуктами горіння його направлено на амбулаторне лікування.

Ймовірно, причиною пожежі стало коротке замикання.

Думки місцевих жителів в соціальних мережах про причини пожежі розділилися: одні не пов'язують цю пожежу з мітингом підприємців, інші ж вважають такий збіг дивним.

"Мітингували в основному підприємці з торгових комплексів, які торгують речами, так як до цього були перевірки саме там, до чого тут Мирний ринок - незрозуміло!", - написав місцевий мешканець в соціальній мережі "В контакті".

"Будуть знати, як мітингувати проти народного уряду"

"Вигоріло все ущент. Бізнесмени залишилися ні з чим. Дивний, звичайно, збіг. Через день після мітингу такий жах. У людей товару немає, павільйонів немає. Хто винен - не ясно, та й не буде ясно. У кращому випадку знайдуть замикання", - пишуть макіївчани.

Підприємці окупованої Макіївки 23 травня вийшли на акцію протесту біля будівлі міської адміністрації. Обурення представників малого бізнесу міста викликали перевірки "податківцями" і співробітниками "міністерства доходів і зборів ДНР" торгових точок і великі штрафи за відсутність документів на "розмитнення" товару.

Представників протестуючих прийняли в адміністрації і запропонували наступного понеділка, 30 травня, провести збори.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення