30 липня в Охтирській центральній районній лікарні обвалилася стеля в ортопедичному відділенні.
Відомо, що цього ж місяця у лікарні завершився капітальний ремонт зазначеного відділення. Медики і пацієнти переїхали у приміщення лише кілька тижнів тому.
Постраждалих внаслідок події немає.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55