Півтори сотні українців застрягли на острові в Середземному морі

 Укрінформ

Близько 160 українських туристів не можуть вилетіти додому з відпочинку на іспанському острові Мальорка.

Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на одного з туристів, які не можуть вилетіти в Україну.

"Мене звуть Сірий В'ячеслав, я один з туристів, які перебувають в аеропорту міста Пальма (столиця Мальорки, - прим. ред.). Тур організований через оператора JOINUP. Виліт повинен бути через авіакомпанію Yanair. Рейс вильоту був призначений на 01.07 на 17:40, був перенос рейсу, про який нам повідомили і був організований трансфер. Потім наш турагент повідомив, що рейс знову переноситься", - зазначив він.

Крім того, за його словами, приблизно 160 чоловік, серед яких є діти, знаходяться в аеропорту з 5 ранку, не маючи інформації, коли буде виліт в Україну.

"Точної інформації про виліт немає, їжі і води нам ніхто не дає", - підкреслив турист.

У прес-службі туроператора JOINUP пояснили затримку з вильотом туристів з Пальми технічною несправністю літака компанії Yanair, який повинен був 2 липня відвезти туристів з України на відпочинок на Мальорку і повернутися з тими українськими туристами, які зараз на острові.

"Ми вирішили, що рейс з України ми скасовуємо, тому що ми не розуміємо, коли він відбудеться і чи відбудеться взагалі, а для туристів, які перебувають в Пальма-де-Мальорка, ми зараз дуже оперативно і всіма силами шукаємо готель, де вони проведуть цієї ночі, і завтра з ранку ми зробимо вивізний рейс", - розповіла представник прес-служби JOINUP Катерина Резніченко.

Вона також додала, що поки туристи дійсно знаходяться в аеропорту, оскільки розпал сезону і готель знайти складно.

У той же час Резниченко підкреслила, що вивізний рейс з Мальорки теж, швидше за все, буде здійснено авіакомпанією Yanair не раніше ранку 3 липня, але точного часу поки немає

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення