П'яний олімпійський чемпіон в Росії забрав ікону з храму

 СЕГОДНЯ

Чотирикратний російський олімпійський чемпіон з біатлону Олександр Тихонов в нетверезому стані увірвався в храм в селі Уйське Челябінської області і забрав ікону, яку сам же подарував в 2012 році.

"Сьогодні Тихонов забрав ікону з храму. Це відбувалося на очах парафіян. Прийшовши в нетверезому стані, він почав свою промову з образ настоятеля. Коли Тихонов виходив з іконою, він накинувся на неповнолітню дівчинку, яка його сфотографувала. Він зробив їй боляче, зриваючи фотоапарат з її шиї і штовхаючи її всією своєю силою, а, в завершенні, замахнувся на неї кулаком, чим перелякав дівчину. Але, завдяки прихожанам храму, не встиг її вдарити, бо вони його зупинили", – повідомили в храмі.

Сам Тихонов заявив, що не поверне ікону, доки храмом керує настоятель Павло.

"Я попрошу своїх селян забрати її до тих пір, поки на чолі знаходиться настоятель Павло, – наголошується в повідомленні олімпійського чемпіона на його офіційному сайті. – Він зі своєю родиною по суті приватизував церкву. П'ять років я постійно бував в церкві і питав: "де ікона?" Він її десь ховав, потім виносив і показував і назад ніс. Ікона такого порядку єдина в храмі. Вона повинна бути на видному місці. П'ять років тому я приніс її без жодних документів і просто хотів, щоб вона була в церкві на видному місці, але всі п'ять років він її десь ховав. Важко сказати, яка була б її подальша доля, якби я її не забрав", – вважає Тихонов.

"На виході я сказав, що як тільки поміняють настоятеля, який ненавидить людей і не може бути церковним служителем, я буду готовий повернути ікону. ... Я готовий пройти тест на детекторі брехні разом з Павлом, його дружиною, дочкою і всіма учасниками цього неприємного випадку. Зараз буде заведена кримінальну справу, і будемо розбиратися", – додав біатлоніст.

Нагадаємо, раніше Тихонов закликав покарати чеську біатлоністку за відмову потиснути руку президенту Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) Андерсу Бессебергу. Таким чином спортсменка хотіла звернути увагу на безкарність Росії за допінговий скандал.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення