Плани Путіна: чи увірветься Росія в Україну через Крим

 Апостроф

Через загострення ситуації в Криму існує ймовірність того, що Росія може відповісти військовим ударом з Криму по території Херсонської та Запорізької областей для того, щоб забезпечити енергонезалежність півострова.

Про це пише журналіст Денис Попович.

Про те, що російська сторона концентрує військові сили в Північному Криму, навпроти адміністративного кордону з Херсонською областю повідомили в кінці листопада в РНБО.

За даними українських спецслужб, війська готові до бойових дій. А військові приготування російської армії біля адміністративних кордонів з Херсонською областю можуть говорити про намір організувати наступальну операцію на південні регіони України, як мінімум, для того, щоб зняти залежність півострова від українських джерел енергії, які розташовані в Херсонській та Запорізькій областях.

Координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук виключив можливість наступу російської армії через вузькі кримські перешийки, які легко обороняти малими силами.

Несприятлива зовнішньополітична обстановка для Росії також знижує шанси на атаку через Крим.

Експерти запевняють, що на тлі ускладнення відносин між Росією і Туреччиною, військова ескалація в Україні абсолютно невигідна Путіну. Тому, швидше за все, кримчани будуть змушені виживати без світла до тих пір, поки Україна не захоче відновити постачання, або поки Росія не налагодить їх власними зусиллями.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення