10-метрова тріщина утворилася в центрі платформи станції Героїв Дніпра столичного метрополітену. Розкол міг статися через будівництво, яке ведеться на поверхні. Про це у себе на сторінці в Facebook написав журналіст Костянтин Коваленко.
"Станція метро Героїв Дніпра тріснула навпіл. Дочекалися! І ось тепер вже це все переростає в реальну небезпеку для життя людей. А чому вона тріснула знаєте? Над станцією йде дуже сумнівне і небезпечне будівництво вже третього за близькості торгового центру. Сьогодні вранці платформа тріснула навпіл. тиждень тому другий раз обвалилася стеля! Величезне 10 метрова тріщина розділяє станцію на дві частини ", - пише він.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55