По посольству Росії в Києві вдарили з ракетниці, потрапивши по даху дипломатичного відомства.
Інцидент стався ввечері в суботу, 14 березня, коли під стінами будівлі на Повітрофлотському проспекті, 27, зібралися представники Національного корпусу і ветерани війни на Донбасі.
Учасники акції запалили фаєри і петарди, частина з яких полетіла в бік посольства, але не потрапила по будівлі. Також біля відомства порвали прапор Росії і залишили його на паркані поруч.
Саме посольство охороняли кілька сотень бійців Нацгвардії і десятки автомобілів поліції. Правоохоронців виставили набагато більше, ніж зібралося учасників акції.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55