Почалися дивні речі: з'явилися нові деталі резонансної ДТП з тещею депутата

Апостроф

У дворі житлових будинків на Дніпровській набережній в Дарницькому районі столиці автомобіль, здаючи назад на величезній швидкості, наїхав на матір з 9-річною дитиною. Їх діставали з-під машини перехожі. Винуватицею ДТП виявилася 59-річна теща народного депутата, екс-регіонала Віталія Хомутинника і шоумена Сергія Притули, який балотувався від партії "Голос", але в Раду так і не потрапив.

Не дивлячись на обіцянки ніхто з родини тещі шоумена Сергія Притули та депутата Хомутинніка Лілії Сопельник, навіть не поцікавився станом здоров'я матері і дитини.

Також родина депутата та артиста не пропонувала постраждалим фінансової допомоги для їх лікування.

"Винуватиця ДТП не цікавиться ні станом потерпілих, ні ходом лікування. Ніхто не пропонував допомоги", - розповів адвокат сім'ї потерпілих Юрій Сухов.

Більш того, вже стали поширюватися чутки, що у Лілії міг бути напад, оскільки у неї мало не хвороба Паркінсона.

"Зараз серед сусідів її родичі поширюють інформацію, що ногу схопила судома, і вона не могла її прибрати з педалі газу", - стверджує сусід Сопельник Шаміль Алібасов.

За словами автолюбителів, причиною наїзду могла стати неуважність. Швидше за все, вона просто переплутала передачі на автоматичній коробці - замість D перемкнула на R. Але чи так це, можна буде розібратися тільки шляхом експертиз.

"Ми вже написали клопотання про проведення ряду експертиз. Але сьогодні ми жодного документа щодо ДТП не бачили. Навіть раптова судома не звільняє водія від відповідальності. Якщо у неї є захворювання, за яким вона категорично не повинна сідати за кермо, а вона сіла, тоді вона ще й порушила ПДР, і в її діях була підвищена небезпека для оточуючих - це все одно, що сісти за кермо п'яним", - зазначив адвокат.

Крім цього, як підкреслює Юрій Сухов, вже почалися дивні речі. Слідчий не сповістив ні потерпілих, ні сторону захисту про те, яку підозру вручено, коли буде обиратися запобіжний захід.

"Суд пройшов без нашого відома. Нам не дали можливість викласти свою позицію. Зараз ми готуємо апеляцію на рішення суду з приводу домашнього арешту тільки на ніч. Ми вважаємо, що для неї треба вибрати цілодобовий арешт з носінням браслета", - підкреслив адвокат.

Що відомо про сім'ю

Сім'я винуватиці ДТП не бідна і досить відома. Лілії Сопельник, а також двом її дочкам належить компанія "Візит", зареєстрована в Донецьку. Фірма займається орендою і управлінням нерухомістю.

Разом зі своїм чоловіком Віктором Сопельника Лілія володіє компанією "ЮТІБІ ГРУП", яка займається оптовою торгівлею деревом, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням. Також подружжя Сопельника є засновниками будівельної компанії "Торг-Альянс". Чоловік Лілії Віктор паралельно бізнес-сфері пробував себе на політичному терені - балотувався від партії УДАР в ВР в 2012 році, а в останні роки був помічником-консультантом на громадських засадах свого зятя-депутата Віталія Хомутинника.

загрузка...

Більше новин