Починається реєстрація на ЗНО-2017

 ТСН

Реєстрація триватиме до 17 березня.

В Україні стартує реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. На подачу документів виділили трохи більше місяця. Реєстраційну картку відсьогодні, 6 лютого, від 10:00 можна оформити на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме до 17 березня, а зміни можна буде вносити до 31 березня.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Тим, хто живе на тимчасово окупованих територіях, передбачили можливість подавати документи в електронному вигляді – скани треба надіслати на електронну пошту. Всі дописувачі отримають підтвердження реєстрації.

Саме ж незалежне оцінювання розпочнеться 23 травня й триватиме до 16 червня. Додаткову сесію проведуть у липні.

Графік проведення ЗНО у 2017 році

Українська мова і література

23 травня

Іспанська мова

25 травня

Німецька мова

25 травня

Французька мова

25 травня

Англійська мова

29 травня

Математика

31 травня

Історія України

2 червня

Російська мова

6 червня

Біологія

8 червня

Географія

12 червня

Фізика

14 червня

Хімія

16 червня

Випускники мають скласти ЗНО обов’язково з трьох предметів. Перший обов’язковий – українська мова та література. Другий обов’язковий, але на вибір – математика чи історія України. Третій на вибір – математика, історія України, іспанська, французька, німецька, російська, англійська мови, біологія, географія, фізика, хімія. Результати ЗНО будуть зараховані як оцінки державної підсумкової атестації (ДПА) в школі.

“У 2017 році для вступу до вищого навчального закладу абітурієнти подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років. Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів”, – ідеться в повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти.

Детальніше з рекомендаціями щодо реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року можна ознайомитися на сайті УЦОЯО.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення