Подачу електрики в Крим відновлять найближчим часом – Порошенко

 Лівий берег

Аварійні поставки електроенергії в Крим по одній ЛЕП будуть відновлені найближчим часом.

Про це президент Петро Порошенко повідомив сьогодні в інтерв'ю українським телеканалам.

"Аварійне постачання по одній нитці ЛЕП буде відновлено найближчим часом, до речі, при проведенні консультацій з кримськими татарами", - повідомив президент.

Також Порошенко зазначив, що в результаті аварії спостерігалися серйозні труднощі з енергозабезпеченням декількох районів на півдні України, зокрема, в Херсонській і Миколаївській областях.

Крім того, говорячи про аннексированний півостров, Порошенко підкреслив, що Україна поверне Крим, використовуючи міжнародно-правові механізми, політико-дипломатичним шляхом і через судові рішення, пише УНІАН.

"Для Путіна це територія, яка повинна бути населена вихідцями з Сибіру, які зараз терміново перевозяться в Крим, або перетворення Криму у велику військову базу. Для мене Крим – це українська земля, а кримчани – це українці", - заявив президент.

Президент підкреслив, що Україна повинна зробити все можливе для того, щоб захистити права кримськотатарського народу, який зараз знаходиться в Криму під тиском.

«Я буду все робити, щоб в результаті розробленої стратегії, використовуючи міжнародно-правові механізми, над якими ми працювали, в тому числі і в Парижі, ми забезпечили через судові рішення, через політико-дипломатичний шлях повернення Криму, альтернативи цьому шляху не існує», - підкреслив він.

Порошенко також заявив, що 3 листопада він звернувся до уряду щодо введення режиму закриття митних пунктів пропуску для вантажних автомобілів.

Нагадаємо, раніше глава Меджлісу, народний депутат Рефат Чубаров заявив, що Кабінет міністрів завершив розробку проекту постанови про обмеження поставок товарів, робіт і послуг на тимчасово окуповані і підконтрольні центральній владі території України.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення