Погані прикмети на похоронах: ці дії можуть принести біду у ваш дім

Багато сотень років існують прикмети, пов'язані з похоронами. У народі кажуть, що нехтування ними може мати страшні наслідки.

Як казали раніше, відразу ж після смерті в будинку померлого необхідно завісити всі дзеркальні поверхні непрозорою тканиною. Це потрібно для того, щоб душа покійного не провалилася в дзеркальний світ замість загробного і не потягла туди когось із близьких. Дзеркала повинні залишатися закритими протягом сорока діб. Саме стільки часу дух перебуває в рідних для нього місцях.

Наступний ритуал дотримувався навіть в атеїстичні радянські часи. Біля порога хати покійного кладуть ялинові гілки. Це потрібно, щоб родичі і друзі, які прийшли вшанувати пам'ять, не забрали смерть в своє житло.

Існує повір'я, що покійного не можна залишати одного не тільки в будинку, але і в кімнаті. Бажано, щоб біля труни завжди хтось знаходився. Все тому, що душі померлого необхідна постійна молитовна підтримка.

Предмет меблів, на якому стояла труна, потрібно перевернути догори ногами, коли покійного повезуть на кладовище. Поставити його назад можна тільки по закінченню доби. Нібито, якщо проігнорувати цю прикмету, покійний, не знайшовши спокою на небесах, може повернутися у вигляді духа і лякати живих.

Фахівці похоронної справи не радять цілувати мертвого, незважаючи на те, що це досить давня традиція. Насправді, від покійних до живих людей передається кілька десятків захворювань, оскільки трупні рідини смертельно отруйні.

Наприклад, при підготовці покійного чоловіка до церемонії похорону при голінні могли поранити шкіру. З неї виділилася рідина, яка згодом може потрапити при поцілунку в організм людини.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення