В одному з сіл Овідеопольського району Одеської області зловмисники вдерлися до приватного будинку та пограбували подружжя. Про це УНН повідомили у правоохоронних органах.
Подія сталася ввечері 5 лютого. Троє невстановлених осіб у балаклавах вдерлися до приватного будинку, де погрожуючи молотком напали на подружжя.
Зловмисники зв’язали господарів будівельними стяжками після чого заволоділи грошима, які виявили у будинку. З награбованим зловмисники зникли у невідомому напрямку.
Розпочато досудове розслідувння за статтею розбій.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55