Поїхала на заробітки: на Харківщині жінка залишила двох маленьких дітей вдома

Під Харковом жінка залишила своїх дітей одних вдома і вирушила до Києва. В результаті хлопчики 8 і 9 років просиділи в квартирі цілу добу, самі вирушили на вулицю, де їх голодних і брудних помітили перехожі. Про це в середу, 14 квітня, розповідає ТСН.

Випадкові перехожі викликали поліцію, а також купили дітям їжу і шкарпетки, оскільки вони були в зимовому взутті на босу ногу.

Як пояснили самі діти, їхня мати поїхала в Київ, а їх залишила самих.

"Було дуже брудно, велика кількість тарганів. Брудна постільна білизна, а точніше її відсутність, можна сказати. Продукти харчування також були відсутні", - розповів керівник служби у справах дітей Первомайської міськради Вадим Петренко, описуючи, в яких умовах залишилися малюки.

Він зазначив, що ця сім'я вже четвертий місяць перебуває у них на обліку. Дітей у матері не забирали, але в якийсь час допомагали продуктами.

Як з'ясувалося, 27-річна Ірина виховує синів одна і відчуває потребу.

"Я зв'язалася з мамою. Мама пояснила, що поїхала в Київ по роботі і повернеться вночі. За словами матері, залишити дітей їй було ні з ким. Тому вона приготувала їжу і поїхала на добу до Києва", - розповіла старша інспектор ювенальної превенції Лозівського райвідділу поліції.

За словами сусідів, батько хлопчиків не живе з дітьми вже кілька років, хоча проживає в сусідньому під'їзді.

Хлопчиків забрали в санаторій, де їх вже оглянули лікарі.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення