Поїв вбивцю і захоплювався езотерикою: нові подробиці розстрілу сім'ї у Харкові

 Обозреватель

Обвинувачений у розстрілі свого друга харківського бізнесмена Олега Соловйова і його екс-дружини Яни Козак Костянтин Безрук заявив, що отримував погрози від убитого, який захоплювався езотерикою і поїв його "якоюсь водою".

Про це розповіла на суді у Харкові щодо обрання запобіжного заходу вбивці його адвокат Дарина Назаренко

Як зазначається, на суді Безрук виглядав погано, з журналістами спілкуватися відмовився, на питання судді відповідав нечітко і короткими фразами, його мова була плутаною, і він весь час просив адвоката висловити позицію їхньої строни.

У свою чергу адвокат пояснила, що її клієнт перед вбивством нібито не спав 2 тижні, і все, про що просив у райвідділі - дати йому можливість заснути.

"Він казав слідчому, що 14 діб не спав, перебував на дачі своєї дружини разом з убитим Соловйовим. Що він там робив із ним - таємниця за сімома печатками. Потім він звернувся до райвідділу - "Звільніть мене від Соловйова", ніхто нічого не зробив", - розповіла Назаренко.

Також, за її словами, раніше Безрук написав у поліцію заяву, що побоюється погроз з боку Соловйова.

Крім того адвокат заявила, що вбитий нібито захоплювався езотерикою і поїв її клієнта "якоюсь водою".

"Я вважаю, що йому треба призначити психологічну експертизу. Він каже: "Я їхав з метою його вбити", але він не може пояснити, як це сталося. Це вбивство незрозуміле, це випадковість якась з боку Безрука", - додала Назаренко .

Зазначимо, на своїй сторінці у соціальній мережі Олег Соловйов писав, що захоплюється саморозвитком, таємницями підсвідомості, медитаціями.

Також Дарина Назаренко пояснила, звідки у підозрюваного Безрука в машині опинилася така велика сума - 200 тис. доларів.

"Його дружина пережила анексію Криму, її родичі були змушені продати житло, в машині були її гроші", - пояснила адвокат.

Прокуратура Харківської області попросила взяти Безрука під варту на 60 днів без права виходу під заставу. Колегія суддів погодилася з позицією обвинувачення.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення