Поліцейські чи не вперше оштрафували жінку за продаж цигарок неповнолітньому

Днями свалявські правоохоронці виявили та задокументували факт продажу неповнолітньому цигарок у одному з місцевих кіосків. Продавчиня не попросила від 15-річного хлопця документи, які підтверджують вік, та продала йому цигарки.

Коли жінка зрозуміла, що її дії зафіксовано працівниками поліції, то від показів відмовилася. Після сказала, що не могла знати, що то неповнолітній, адже на вигляд хлопець виглядав старшим.

На торговця-порушницю правоохоронці склали адміністративний протокол за ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил торгівлі тютюновими виробами).

З неї стягнуть штраф у розмірі 540 гривень.

Співробітники поліції наголошують продавцям, що за реалізацію алко-та тютюнових виробів підліткам передбачена відповідальність: від грошового стягнення до позбавлення ліцензії на продаж певних видів товару.

«У першу чергу, це моральна відповідальність. Діти – наше майбутнє. Тому дорослі повинні дбати про виховання підростаючого покоління і думати про їхнє здоров’я, а не про матеріальне збагачення», - пояснює старший інспектор Свалявського відділення капітан поліції Віктор Горнодь.

Правоохоронці радять у разі сумніву щодо віку осіб, які хочуть придбати сигарети або алкогольні напої, завжди перевіряти документи.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення