В столиці Росії працівники поліції влаштували дебош у морзі. Про це пишуть росЗМІ.
Як зазначається, начальник карного розшуку відділу МВС Росії по району Щукино міста Москви, майор поліції В’ячеслав Горнєєв і його підлегла Тетяна Пулришева влаштувала дебош у морзі Москви.
Правоохоронці на фоні скривавлених трупів робили селфі та гучно сміялись.
У Росії через інцидент уже виник скандал.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55