Поліцейські зв'язали ременями: в Польщі влаштували акцію протесту через смерть 25-річного українця (фото)

У неділю, 5 серпня, відбулася перша мирна акція протесту українців у Вроцлаві. Через тиждень, 12 вересня у неділю, готується більш масштабна акція через смерть 25-річного українця, який помер, ймовірно, через надмірне застосування сили з боку поліцейських. Про це повідомляє видання Yavp.pl.

"Мирний протест української громади разом з усіма жителями Вроцлава через насильство поліції проти жителів Вроцлава. Катування та смерть Дмитра Никифоренка у витверезнику – це межа, яку ніколи не можна перетинати. Ми вимагаємо чесного розслідування, покарання винних і запевнень, що це більше ніколи не повториться у Вроцлаві, який є нашим домом”, – зазначили організатори акції протесту, яка пройшла під гаслом "Ні насильсту! Деражава повинна захищати, а не вбивати!", - йдеться у повідомленні.

25-річний українець помер у вроцлавському витверезнику 30 липня. Тоді поліція в офіційній інформації пояснила, що чоловік був п'яний, поводився дуже агресивно та кидався з кулаками на правоохоронців і працівників витверезника. А помер він начебто раптово після того, як його зв’язали ремнями.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення