Поліцейський начальник в Одесі, якого затримали на "гарячому", вийшов на свободу

 СЕГОДНЯ

Затриманий на "гарячому" 29 серпня 2015 року начальник Одеського міського управління міліції та його спільник вийшли на свободу. Про це повідомляє військова прокуратура Південного регіону.

У відомстві нагадали, що рік тому кримінальний дует був затриманий під час отримання 15 000 доларів. Під час затримання частину хабара в розмірі 10 000 доларів була вилучена безпосередньо з машини міліціонера.

"Уже в листопаді 2015 року обвинувальний акт був направлений в Біляївський районний суд. З того часу триває судовий розгляд справи, а обвинувачені весь час перебували під вартою. На жаль, з 4 серпня поточного року суд не знайшов можливості розглянути клопотання прокурора про продовження строку тримання обвинувачених під вартою. Цьому, в тому числі, сприяли і дії сторони захисту у вигляді зловживання процесуальними правами, симуляцією погіршення стану здоров'я обвинувачених тощо", – констатує прокуратура.

Вартові закону підкреслили, що при таких обставинах підстав для тримання обвинувачених немає. Інший же запобіжний захід їм теж не вибрали.

"Військова прокуратура Південного регіону України, як сторона обвинувачення в кримінальному процесі, в даний час не має процесуальних прав і можливостей змінити цю ситуацію, не дивлячись на те, що протягом усього судового розгляду державне обвинувачення має достатньо передбачених законом доказів провини кожного з підсудних", – заключили в відомстві.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення