Поліція Києва розслідує факт розбещення неповнолітніх у шкільній вбиральні

УНН

Поліція Києва розслідує факт розбещення неповнолітніх у 123 столичній гімназії. Про це повідомили у пресслужбі поліції Києва.

“Ведеться Розслідування за ч.2 ст. 156 (розбещення неповнолітніх — ред.) Кримінального кодексу України”, — повідомили у пресслужбі.

За попередньою інформацією, невідомий чоловік займався розпустою в 123 столичній гімназії. Родичка одного з учнів, Анастасія Григорук, 18 жовтня оприлюднила на своїй сторінці у Facebook фотографії чоловіка, які протягом кількох днів набули розголосу в мережі.

“Бачите цю мерзоту на фото? Це не просто людина. Це кінчений педофіл, який вчора потрапив в школу мого брата і напав на нього в туалеті”, — йдеться в повідомленні.

За інформацією директора 123 гімназії Володимира Конончука, дана особа дійсно перебуває в даному мікрорайоні і ходить по навчальним закладам.

“В нашому мікрорайоні така людина ходить по навчальним закладам, але ми не знаємо, що це за людина, що вона там робила. Ми написали заяву, в поліції така заява лежить”, — повідомив директор

загрузка...

Більше новин