Поліція на в'їзді до Мукачева зупинила позашляховики зі зброєю

Поліція під час перевірки транспортних засобів, зупинених на посту у Мукачеві на Закарпатті, виявила та вилучила мисливські рушниці та пістолет. За фактом незаконного поводження зі зброєю поліція розпочала слідство. Про це повідомляє прес-служба ГУНП у Закарпатській області.

Вчора, 15 травня, до поліції надійшло повідомлення від громадянина, який, з його слів, став свідком перевезення у транспортних засобах закарпатців зброї. Правоохоронці провели перевірку.

"На в’їзді до Мукачева співробітники Управління стратегічних розслідувань поліції Закарпаття спільно з мукачівськими правоохоронцями та патрульними зупинили автомобілі, на які було вказано у повідомленні. У транспортних засобах – Mitsubishi Pajero, BMW та двох Toyota Prado виявили мисливські рушниці та пістолет. На вказану зброю чоловіки надали документи, однак для проведення детальної перевірки, а саме з’ясування чи рушниці та пістолет не піддавалися переробці, вказане вилучили та направили на експертизу", - вказали правоохоронці.

Справу кваліфіковано як незаконне поводження зі зброєю, тобто стаття 263 Кримінального кодексу України. У справі триває досудове слідство.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook
загрузка...
загрузка...

Більше новин