Співробітники патрульної поліції Києва заарештували і побили водія, який порушив правила дорожнього руху і відмовився показувати документи.
Відповідне відео опублікував "Дорожній контроль", уточнивши, що ролик надіслали читачі сайту, і для об’єктивної картини видання готове опублікувати відео зі сторони поліції.
"28 листопада 2015 року, біля ТРЦ "Океан Плаза", патрульні силою витягли водія з салону автомобіля. Далі, хлопця поклали на асфальт і почали "ламати", — йдеться в повідомленні.
Водія силою поклали на багажник автомобіля. При цьому, у нього спали штани і він залишився в одних трусах. Патрульні не одразу дозволили водію одягнути штани і вдарили його по обличчю (це видно на 1:13 хвилині відео).
На запитання очевидців, навіщо бити водія, поліцейські відповіли: "Опір співробітникам поліції".
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34