Поліція повідомила подробиці масштабного затримання біля Лаври

Поліція не потребує допомоги сторонніх осіб у питанні забезпечення безпеки, заявив очільник столичного главку Андрій Крищенко Столична поліція затримала біля Києво-Печерської лаври близько 100 осіб, які були доставлені до управління поліції для встановлення їх анкетних даних та проведення профілактичної бесіди.

Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко.

За його словами, напередодні святкувань правоохоронці провели серйозну профілактичну роботу із організаторами та учасниками заходів, зокрема постійно працювала поліція діалогу, яка роз’яснювала норми чинного законодавства, а також повідомляли: у випадку виявлення підозрілих осіб поліція буде реагувати і з’ясовувати мотиви їхнього перебування в тому чи іншому місці.

«Я неодноразово наголошував, що ми зможемо захистити усі культові споруди і не допустимо будь-яких актів вандалізму, захоплень тощо. Поліція не потребує допомоги сторонніх осіб, якщо вони не є членами громадських формувань з охорони громадського порядку, які належним чином зареєстровані. У нас достатньо сил і засобів, аби забезпечити порядок на території міста», - підкреслив Крищенко.

Раніше ЗМІ повідомили, що надвечір 14 жовтня у Києві біля входу до Києво-Печерської лаври спецпризначенці поліції оточили, а згодом затримали близько 30 молодиків з невідомих причин.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook
загрузка...
загрузка...

Більше новин