На столичному Гідропарку вирують пристрасті. Сьогодні поліція не пустила на територію любителів займатися спортом на свіжому повітрі.
Один з активістів обурився діями правоохоронців. За його словами, в країні немає епідемії і поліція не має права обмежувати конституційні права громадян на вільне пересування. Чоловік заявив, що паніку навколо коронавірусу використовують для маніпуляції суспільством.
Після цього ситуація почала загострюватися і перейшла до зіткнень. Двох найактивніших спортсменів затримали. Поліція взяла ситуацію під контроль.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55