Поліція викрила мережу з семи борделів (відео)

Масштабна спецоперація із залученням кількох сотень правоохоронців та спецпризначенців пройшла у Києві. Так поліцейські ліквідовували столичні притони, в яких працювали повії.

Затримали десятки дівчат легкої поведінки та їхніх сутенерів. Усього викрили 7 борделів. Прокуратура вже відкрила кримінальне провадження за фактом торгівлі людьми.

"До складу злочинного угруповання входило 10 осіб віком від 30 до 45 років, які у свою чергу здійснювали контроль над приблизно сорока повіями та сімома приміщеннями в яких надавали послуги сексуального характеру", – розповів начальник Управління боротьби з торгівлею людьми Андрій Ткач.

За його словами, щомісячний дохід від такої незаконної діяльності складав приблизно 700 тисяч гривень.

Затриманим вже почали обирати запобіжний захід. Свідчення учасників процесу настільки обурило прокурора, що вона вимагала тримання під вартою без можливості внесення застави.

"Контролював графік виходу на роботу жінок, які надавали сексуальні послуги, контролював сплату штрафів за порушення дисципліни", – сказала прокурор Київської області Юлія Дидюк щодо одного з затриманих.

Проте захист підозрюваного стверджував, що поліція затримала простого таксиста. А слідчий суддя заявив, що наполягати на арешті і не дозволяти заставу – це грубе порушення закону.

Врешті, аргументи правоохоронців, які закидають затриманому сутенерство, суд визнав непереконливими. Мовляв, вся справа базується тільки на свідченнях однієї повії. Тому так званого таксиста відпустили під домашній арешт.

Ще шістьох підозрюваних у сутенерстві, яких затримали під час спецоперації, також відпустили під домашній арешт. Без відповіді поки залишається і ключове питання: хто організатори незаконного бізнесу. Про їх затримання досі не повідомили. Формально – вони у розшуку.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення