Поліція визначила винуватця аварії, в якій загинув Кузьма Скрябін (останні кадри відео)

 Обозреватель

2 лютогорівно рік, як загинув Кузьма Скрябін. Напередодні цієї сумної дати поліція закрила справу щодо ДТП і назвала винуватця.

Пройшов рівно рік з того дня, як у ДТП в Криворізькому районі загинув Андрій Кузьменко, лідер групи «Скрябін». Слідство по дорожньо-транспортній події велося більше восьми місяців, і нещодавно поліція підвела підсумки. Як повідомляє «Обозреватель», правоохоронці не знайшли злого умислу в аварії з Кузьмою. За офіційним рішенням, музикант перевищив швидкість. ДТП сталося по причині недотримання швидкісного режиму водієм при здійсненні повороту

«В результаті автомобіль виїхав на зустрічну смугу, що призвело до ДТП», – розповіла начальник відділу комунікації ГУ Нацполиции Дніпропетровської області Ганна Старчевська

На офіційному каналі Yotube загиблого Андрія Кузьменка з'явилося кілька відеозаписів здійснених самим Андрієм напередодні трагічної загибелі в Дніпропетровській області. Відеозаписи, датовані 1 лютого 2015 і швидше за все, зняті на мобільний телефон.

"Я, Андрій Вікторович Кузьменко, роблю екскурсію для президента та всіх депутатів ВР по дорогам нашої країни", - сказав Кузьма.

"Дякую вам за таку х**ню. Нафіга купляти дорогі яхти, нешановані мною панове депутати всіх абсолютно скликань, головні злодії країни, просто сядьте на машинку і проїдьте дорогою Олександрія - Кривій Ріг. Я показую вам, депутати і пане президенте, то є траса Олександрія-Кривий Ріг. Дякую вам за то, що сп**ли всі бабки", - резюмував Кузьма.

Всім депутатам всіх скликань та всіх рівнів присвячується.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення