Біля НСК Олімпійський затримали 27 правопорушників, які влаштували провокації проти правоохоронців. Як повідомляє поліція, інциденти сталися перед початком матчу Шахтар – Олімпік.
Затримані особи нецензурно висловлювалися на адресу правоохоронців, кидалися снігом та навіть спробували вдарити патрульних. Зауваження поліції люди проігнорували.
27 громадян було доправлено у відділення поліції з метою встановлення їхніх анкетних даних. Діям правопорушників буде надано правову оцінку

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55