Поліція затримала десятого за рік "злодія в законі" (відео)

32-річний «Толік Ногінський» прибув до України з метою дестабілізації криміногенної обстановки. Про це повідомив начальник Департаменту карного розшуку Національної поліції України Дмитро Головін.

Сьогодні, 18 липня, оперативники Національної поліції у взаємодії з прикордонниками затримали в Києві 32-річного громадянина Російської Федерації. Молодик має статус «злодія в законі», який він отримав у 2014 році на території Туреччини. Він був засуджений в РФ до відбування покарання за незаконне зберігання зброї.

За словами Дмитра Головіна, за наявною у правоохоронців інформацією, «Толік Ногінський» належить до впливового клану «Шакро Молодого» і прибув до України з метою дестабілізації криміногенної ситуації.

Також Дмитро Головін повідомив, що «Толік Ногінський» – це вже десятий з початку року «злодій в законі», затриманий в Україні.

Тим часом сьогодні, 18 липня, за рішенням уповноваженого органу Державної міграційної служби, вказаному громадянину заборонено в’їзд в Україну до 2019 року.

Нагадаємо, нещодавно перший заступник глави Національної поліції України – начальник кримінальної поліції Вадим Троян повідомив про затримання поліцейськими «злодія в законі», якого розшукують правоохоронці Угорщини.

Раніше глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе наголошувала, що Україні потрібен закон для протидії «злодіям у законі».

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення