Поліція затримала на хабарі працівника суду та ще двох столичних посадовців

Сьогодні, 26 квітня, у Дніпропетровській області було затримано керівника апарату одного з міських судів, а у Києві - керівника Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства та головного спеціаліста Держпродспоживслужби в Київській області. Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України

З різницею у кілька годин оперативники управління захисту економіки в м. Києві та Дніпропетровській області Національної поліції затримали чотирьох осіб під час одержання неправомірної вигоди.

У Дніпропетровській області оперативники обласного управління захисту економіки Нацполіції спільно з СБУ в Дніпропетровській області за процесуального керівництва Павлоградської місцевої прокуратури задокументували протиправну діяльність керівника апарату одного з судів регіону. За 15 тисяч гривень «винагороди» він пообіцяв вирішити питання закриття адміністративної справи, вплинувши на суддю під час винесення ним рішення по справі.

Щоб не потрапити у «поле зору» правоохоронців, працівник «Феміди» залучив посередника. Незважаючи на це, оперативники та слідчі задокументували факт вимагання та одержання ним неправомірної вигоди. І керівника апарату суду, і посередника було затримано під час отримання коштів.

Також у четвер, 26 квітня, затримання провели і у Києві. Правоохоронці затримали керівника Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства та головного спеціаліста Держпродспоживслужби в Київській області.

Так, на хабарі у 15 тисяч гривень працівниками управління захисту економіки в місті Києві, слідчого відділу Солом’янського управління поліції під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури № 9 було викрито директора Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства. За визначену ним суму він пообіцяв зменшити розмір відшкодування у зв’язку із вирубкою дерев на цій ділянці. Зокрема, з 120 тисяч гривень до 50 тисяч гривень.

Крім того, працівники підрозділу та слідчого управління поліції Києва під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва затримали головного спеціаліста ГУ Держпродспоживслужби в Київській області. Фігурант вимагав 10 тисяч гривень неправомірної вигоди за видачу карантинного сертифікату. Дана сума коштів була перерахована на картковий рахунок.

Загальна сума неправомірної вигоди, яку одержали фігуранти кримінальних провадження, становить 40 тисяч гривень.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення