Польща і Словаччина виступили проти квот на біженців після подій у Кельні

 Deutsche Welle

Події в Німеччині демонструють, що "проблеми серйозніші, ніж здавалося європейським лідерам"

Польща і Словаччина виступили проти введення обов'язкових квот на розподіл біженців в ЄС після нападів на жінок, що відбулися в новорічну ніч у Кельні. Про це інформує Німецька хвиля.

Реагуючи на заворушення, які сталися в Кельні в ніч на п'ятницю, 1 січня, голова уряду Словаччини Роберт Фіцо заявив, що його країна і надалі буде проти впровадження обов'язкових квот на розподіл біженців між країнами ЄС.

Крім того, він акцентував на необхідності запобігти утворенню закритої мусульманської громади в країні.

"Ми не хочемо, щоб у Словаччині могло статися щось таке, як у Німеччині", - застерігає словацький голова уряду.Влада Польщі теж висловила свою позицію щодо біженців.

За словами віце-прем'єра Петра Глинського, Польща буде ретельно перевіряти тих, кого планують приймати.

"Ми хочемо допомогти людям, що біжить від війни, жінкам, дітям і літнім людям. Але не бачимо ніякої необхідності, щоб молоді чоловіки, "герої" кельнських заворушень також перебували в Польщі", - зазначив він.

Голова уряду Беата Шидлов солідарна з цією позицією.

"Те, що зараз відбувається в Німеччині, демонструє, що проблеми серйозніші, ніж, на жаль, здавалося європейським лідерам", - зазначила вона.

Нагадаємо, після серії масових нападів на жінок у Кельні в новорічну ніч канцлер Ангела Меркель заявила, що Німеччина повинна ще раз розглянути питання про можливість депортації іноземців, засуджених за злочини.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення