Вранці в неділю, 12 квітня, у селі Липки Гощанського району Рівненської області просто під час служби загорілись будівлі Свято-Успенського чоловічого монастиря, який належить Рівненсько-Острозькій єпархії Московського патріархату. Про це пишуть місцеві ЗМІ, публікуючи фото з пожежі.

Зазначається, що приблизно о 10.00 год невідомі підпалили підсобні приміщення монастиря.
Вогонь охопив всю господарську будівлю і дістався до церкви. На місці працювали рятувальники.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55