Помер пасажир київського метро, який вранці раптово втратив свідомість. Бригада швидкої допомоги робила йому масаж серця, утім чоловіка так і не змогли реанімувати.
Як відомо зі столичних телеграм-каналів, чоловік знепритомнів на станції "Палац спорту" після 8 години ранку. Вже за годину у соцмережах повідомили, що не дивлячись на старання медиків, врятувати людину не змогли, і поліцейські накрили чоловіка плівкою.
Причина смерті з'ясовується.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55