Помер Крістофер Толкін - син автора "Володаря кілець" і "Хоббіта"

Син знаменитого письменника Джона Толкіна Крістофер помер у віці 95 років. Про це повідомляється на сайті Міжнародної толкінівської спільноти. Причина смерті не уточнюється.

Крістофер Толкін був третім і наймолодшим сином знаменитого письменника. Він народився в 1924 році в Лідсі (Великобританія). Під час другої світової війни був пілотом британських ВПС, після чого займався викладанням англійської мови в Оксфорді.

На основі чернеток «Хоббіта» Крістофер завершив і опублікував романи «Діти Гуріна» і «Сильмариллион». Також Толкін молодший намалював карти Середзем'я, які були присутні в перших виданнях «Володаря кілець».

Крім цього Крістофер очолював компанію Tolkien Estate, яка займається управлінням авторськими правами на майно батька. У листопаді 2017 року фірма продала Amazon права на виробництво серіалу по «Володарю кілець», після чого молодший син склав із себе повноваження глави компанії. Також він критикував трилогію Пітера Джексона. В інтерв'ю газеті Le Monde Крістофер заявив, що той «розчленував книгу, щоб зняти бойовик для людей віком від 15 до 25 років».

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення