Помер найстаріший чоловік у світі (фото)

У Великобританії помер найстаріший чоловік у світі. У березні Боб Уейтон відсвяткував свій 112-й день народження. Як пише видання BBC, причиною смерті стало онкологічне захворювання.

Уейтон народився 29 березня 1908 року, в британському місті Кінгстон-апон-Халл. Працював учителем та інженером. У Боба є троє дітей, десять онуків і 25 правнуків.

"Боб був незвичайною людиною. Він був зразком для наслідування, жив, цікавився та спілкувався з різними людьми з усього світу. Він дивився на кожного, як на брата або сестру, і вірив в любов, прийняття та турботу один про одного. Він також дбав про навколишнє середовище. Друга спальня в його квартирі була майстернею, заповненою меблями, вітряними млинами й головоломками, які він робив і продавав у цілях благодійності, часто зі шматочків дерева", – йдеться в заяві сім'ї.

До нього найстарішим чоловіком вважали 112-річного японця Тітецу Ватанабе, але в лютому його не стало. 31 березня Боб потрапив у Книгу рекордів Гіннеса. Коли він дізнався про це, то сказав:

"Я не можу сказати, що мені приємно чути, що попередній рекордсмен помер, але я дуже радий, що мені вдалося прожити так довго й завести так багато друзів".

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення