У понеділок 22 березня 60-річний житель села Чоботарівка Біляївського району Одеської області потрапив до лікарні з отруєнням та згодом помер. Про це повідомляє місцевий Telegram-канал "Х***я Одеса".
"Отруївся селітрою і помер. Правоохоронці встановили, що потерпілий переплутав будинки банки з цукром і селітрою і додав її собі в чай", - йдеться у повідомленні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55