Померла дівчина, яка жила на 7 гривень в день заради лікування брата (фото)

 BBC

Історія 24-річної китаянки Ву Хуаянь шокувала всю країну. Дівчина в жовтні 2019 року була госпіталізована в лікарню з сильним виснаженням, саме тоді про неї заговорили у ЗМІ і соцмережах.

Як виявилося, дівчина роками жила на 2 юані (це близько 7 гривень) на день, заради того, щоб допомагати братові з лікуванням, а самій навчатися.

Відомо, що батьки брата і сестри померли, а їх спочатку виховувала бабуся, а потім допомагали дядько з тіткою. Останні нібито надсилали їм 300 юанів (42 долари, 1 050 грн) на місяць, але гроші в основному йшли на оплату рахунків, ліки для хлопчика, а студентці залишалося якихось 2 юані на день на їжу і свої потреби.

У свої 24 роки її зріст становив 135 см, а важила вона трохи більше 20 кілограмів. Лікарі діагностували у неї проблеми з серцем і нирками, через те, що вона дуже погано харчувалася.

Історія Ву Хуаянь поставила на вуха весь Китай, люди кинулися зібрати гроші їй на допомогу. Також китайці були обурені, що місцеві чиновники та адміністрація коледжу, де вчилася Ву, могли допустити таку ситуацію. І хоча для бідолахи зібрали майже мільйон юанів, врятувати її лікарям не вдалося.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення