Помічнику нардепа Юрченка повідомили про підозру

Помічнику народного депутата Олександра Юрченка - Івану Фіщенко повідомлено про підозру в пособництві в отриманні нардепом хабара у розмірі 13 тис. доларів. Про це повідомляє пресслужба САП.

“За погодження прокурорів САП детективами НАБУ повідомлено про підозру помічнику народного депутата України, який виступив посередником в отриманні 13 тис. доларів за внесення пропозицій до законопроєкту, що стосувався переробки твердих побутових відходів та підбурюванні щодо надання 200 тисяч доларів неправомірної вигоди для підкупу народних депутатів — членів Комітету для підтримки вказаних правок”, — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що у середині серпня поточного року правоохоронцями зафіксовано факти отримання вказаною особою частини неправомірної вигоди.

“Дії помічника народного депутата кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 368 КК України — пособництво в отриманні неправомірної вигоди, вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище”, — зазначається в повідомленні.

Також до ВАКС було подано клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення